Katalogowanie

Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to prosty i skuteczny sposób na podbicie wyszukiwarek internetowych. Podstawowy pakiet dodawania stron do katalogów to niecałe 100 zł. A wydajność? Wzrost pozycji strony nawet o kilkanaście oczek w zwykłych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja scala wygodne rozwiązania z typowymi metodami pozycjonowania. Udostępniamy Tobie ofertę dodania odnośnika prowadzącego do witryny Twojego przedsiębiorstwa do prawie 100 profesjonalnych katalogów seo. Proponujemy odpowiednie dla algorytmu wyszukiwarek artykuły SEO z przygotowaną przez ekspertów bogatą grupą fraz kluczowych. Nic więcej nie musisz robić, aby zaistnieć w internecie. To świetna opcja marketingu internetowego. To usługa SEO inna niż wszystkie.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Grupa 100 skutecznych katalogów internetowych
  • Unikalne artykuły SEO
  • Kilka pakietów katalogowania w ofercie w dogodnych cenach
  • Pewność wzrostu pozycji strony w wyszukiwarkach
  • Bezpieczeństwo dla Twojej witryny

Case study

Nie zamierzamy zabierać Twój czas historyjkami o tym jak wyjątkowa jest nasza oferta dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skoncentrujemy się na zaprezentowaniu Tobie przypadku jednego z naszych Klientów. Sam\a przekonasz się, że nie można nie skorzystać z oferty katalogowania stron w strategii, jaką opracowaliśmy tylko dla takich Klientów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką firmy oferującej akcesoria pielęgnacyjne do włosów w Toruniu. Swoje wyroby sprzedaje w małym salonie, oraz przy pomocy sklepu internetowego. Ma stosunkowo silną konkurencję. Wbrew temu, po dodaniu w naszej grupie katalogów stron 40 tekstów SEO z linkiem kierującym do sklepu internetowego, strona internetowa Pani Alicji skoczyła z 25 pozycji na 15. Kolejno po głębokiej optymalizacji strony internetowej sklepu i dodaniu dodatkowych 20 artykułów SEO, strona internetowa przeniosła się o dodatkowe kilka oczek, trafiając do pierwszej 10 organicznych wyników wyszukiwania w Google. Skutek katalogowania niezwykle miły. Tym bardziej, że dziś Pani Alicja dociera z swoimi produktami do większej liczby Klientów, a zyski z sprzedaży wciąż rosną.

Taki jest wynik końcowy katalogowania stron. Pewne mechanizmy wymagają jednak bardziej dokładnego opisu. Na przykład to czemu kładziemy taki nacisk na katalogowanie przy pomocy tekstów reklamowych. Według nas teksty SEO są najkorzystniejsze dlatego, że łączą dwa fundamentalne elementy pozycjonowania – znaczną ilość fraz kluczowych i wysokiej jakości link odsyłający. Każdy tekst SEO jest oryginalny. Nie dublujemy contentu, bowiem może to spowodować cofnięcie się pozycji witryny, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to 5000 znaków. Pomyśl ile rozmaitych fraz kluczowych odtwarzających potrzeby użytkowników Google może znaleźć się w takim tekście. Każdy artykuł SEO to także indywidualny, wartościowy link zewnętrzny. A im większa ilość takich odnośników, tym wyższa ranga Twojej witryny w Google.

Jak możesz zauważyć katalogowanie stron to dość wygodna technologia reklamowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się wydawać. Nie zwlekaj! Przetestuj nasze katalogi internetowe i zostań z naszą firmą na dłużej. Twoja strona internetowa, identycznie jak Pani Alicji, może dotrzeć na 1 stronę naturalnych wyników wyszukiwania w Google.