Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Jeżeli potrzebujesz najefektywniejszej strategii marketingowej, zaplecze SEO to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zestaw użytecznych, indywidualnych i niesamowicie pożytecznych stron zapleczowych, czyli stron internetowych reklamujących Twoją markę i zwiększających pozycję Twojej witryny w Google równocześnie. Zaplecze SEO to metoda reklamowa, która po pierwsze dobrze wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, a po drugie rozwinie jej popularność w Internecie. Zwyczajnie szersza rozpoznawalność biznesu, lepsze dochody i większa ilość Klientów. Jedna propozycja, a tyle możliwości.

Firma Topranking tworzy profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla klientów reprezentujących różne gałęzie handlu. Blogi internetowe, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony o produktach – Twoje strony zapleczowe mogą przyjmować każdą kompozycję. My wybieramy indywidualne rozwiązania, niepowtarzalne teksty i wysoką skuteczność zaplecza SEO. W końcu mamy świadomość tego, że szereg kilku stron zapleczowych ciężko pracuje na sukces Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO wykonywane przez Topranking to:

  • Ciekawe struktury stron zapleczowych
  • Odmienna adresacja IP każdej strony zapleczowej
  • Wysoka siła linków zewnętrznych
  • Możliwość zarabiania na stronach zapleczowych (licytacja linków seo, programy partnerskie, jak i korzystanie z reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany wygląd stron
  • Wysokogatunkowe teksty SEO z dużą ilością słów kluczowych

Przejdźmy jednak do konkretnych przykładów. Przedstawimy Ci historię Ci o pewnym zapleczu SEO, które stworzyliśmy dla jednego z naszych Kontrahentów – instytucji zajmującej się sprzedażą akcesoriów samochodowych. Zademonstrujemy Tobie jak budujemy zaplecze do pozycjonowania i jakie są rezultaty wykonania stron zapleczowych.

Dla naszego Kontrahenta zakupliliśmy 3 strony i zainstalowaliśmy je na wybranym hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał wyrażenia kluczowe zgodne z branżą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały odrębną adresację IP, co jest szczególnie ważne przy linkowaniu.

Kolejnym etapem było zaprojektowanie designu każdej strony pozycjonerskiej. Strony zapleczowe zostały zaprojektowane na platformie Wordpress, a następnie na każdej dodaliśmy atrakcyjne teksty z optymalną liczbą słów kluczowych. Dwie witryny zapleczowe zostały zbudowane w kompozycji poradnika, a jedna prezentowała określone akcesoria, które firma naszego Klienta sprzedaje w salonie.

Potem zoptymalizowaliśmy każdą z domen i zapoczątkowaliśmy mechanizm linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych zarejestrowali także indywidualny profil w mediach społecznościowych, gdzie raz w tygodniu wstawiamy aktualne wiadomości o nowinkach w branży samochodowej.

Zaplecze pozycjonerskie po około trzech miesiącach zaczęło wytwarzać ruch. Nowi klienci zaczęli korzystać z usług firmy naszego Partnera, co było głównym założeniem całego procesu tworzenia zaplecza SEO. Jednocześnie pozycja strony głównej naszego Klienta podskoczyła, trafiając ostatecznie do pierwszej 10 bezpłatnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

W rzeczy samej! Zaplecze SEO może konkretnie wpłynąć na rozpoznawalność Twojej firmy. I tak, strony zapleczowe mogą być dodatkowym źródłem zysków. Skorzystaj z naszej fachowo opracowanej usługi i zacznij rozpowszechniać swoją markę w Internecie.