Dekoracje weselne kościołów

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
Sierpień 16, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja bez skalpela
Sierpień 29, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji weselnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje na wesele nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich zbyt dużo, by nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego oraz bocznych naw. W tym celu najlepiej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, żeby nie przeszkadzały gościom w swobodnym poruszaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też ochronią przed kapaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, dywany

Zwykle wstęgi i szarfy wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, by stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który uświetni wygląd przejścia oraz nada mu elegancji. Zwykle takie dywany są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach i przy ołtarzu. Często rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja ślubna poprawi też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

DEKORACJE WESELNE NA SAMOCHÓD

Dekorując samochód także można popisać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu limuzyny, można ją także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Nadal do najbardziej popularnych weselnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w różnych kolorach i wzorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami czy nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Znaczącą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także gra świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zazwyczaj bazuje na motywie przewodnim wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by zbudować wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór oświetlenia, kwiatów, ozdobnych materiałów oraz wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy rozet.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przygotowanie go wymaga dbałości o detale. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją weselną są pokrowce, które dopasowuje się pod względem wzorów i kolorów. Ponadto istnieje sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland i oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest mnóstwo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne Toruń