enova365

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Domy na sprzedaż
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że kierowanie firmą staje się łatwe i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży i nowoczesności używanych metod technologicznych.

Co to jest system ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą w czasie rzeczywistym, spajających i pomagających planowanie zasobów firmy. Dostosowany do wielkości działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów oraz powiększenia ich ilości z uwagi na wielkość potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP umożliwia wszechstronne kierowanie przedsiębiorstwem, wspiera zarządzanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszelkie obszary działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Upraszcza dojście pracowników do danych, ale jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma mocną pozycję w branży, enova365 proponuje dogodne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie konieczności można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Pomimo tego, że moduły mogą pracować indywidualnie, taka sama baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez producenta enovy365, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników we wszelkich działach firmy, kiedy ten tego potrzebuje. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie wzorców metod pracy, przyznawanie obowiązków i wypisywanie raportów i zestawień. Działa: składując, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić wymianę informacji i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pozwala usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest także dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który poleci moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły i organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że firma zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje systemu do kolejnych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy wybierają zakupy na własność lub otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla średnich i małych firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na operatywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony wgląd do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, umożliwia działanie na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się najlepszym partnerem w biznesie.

partner enova