Wynajem Autokarów – koszt najmu

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Certyfikaty językowe z Angielskiego – Jaki wybrać
Maj 20, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Ortodonta
Sierpień 4, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Obecnie autokary cechują się najwyższą jakością, jeśli chodzi o potrzeby pasażerów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na komfort podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, gniazdko, port USB oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary przystosowuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim podróżujący mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy oferują wynajem autokaru na wyjątkową okoliczność. Są odpowiednie w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym popytem cieszą się również przy planowaniu delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie i na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku utrzymuje się dbałość o sprawność, wszystkich pojazdów oraz realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Wielką zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności popierają regularne testy. Zasadnicze są również realizowane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję właściwej kadry dogląda wybrany kierownik transportu. Oznacza to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z najwyższą jakością.

Żeby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie autokary mają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu wymagających tras, kierowcy się zamieniają oraz dbają o osobisty wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co oznacza bezproblemową podróżą.

Obecna technologia oznacza też większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także śledzenia autokarów dzięki GPS. To także jest czynnikiem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od specyfiki wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 32 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy posiada od 18 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem autobusów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w dalekie trasy.

Dobrze także sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszelkie potrzebne elementy wyposażenia przykładowo apteczkę i gaśnicę.

Przydatne będą także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY WYNAJĘCIA AUTOKARU

Tak jak w przypadku wyboru autokaru, cena za wynajem określa kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dodać takie czynniki jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zaplanowaniu mniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Naturalnie można też liczyć na zniżki. W branży turystycznej najlepsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pozwala lepiej zaplanować podróż. Na rabaty mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług konkretnych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń