Wynajem telebimu bardziej się opłaca

biuro rachunkowe toruń prowadzenie ksiąg handlowych pełna księgowość
Jak wygląda praca w księgowości?
Kwiecień 13, 2017
agencja reklamowa toruń projektowanie grafiki projektowanie logo toruń
Trendy w projektowaniu stron www
Kwiecień 15, 2017
wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

Telebimy od pewnego czasu są solidnym punktem miejskiej struktury. Obszary, w jakich są zamontowane, nabierają zgoła odmiennego charakteru. Są chętniej oglądane, zaś informacje w szybszym tempie są przyswajane przez przypuszczalnych Interesantów. Technika LED nie ulega wątpliwości posiada sporo plusów, aczkolwiek nie należy do najtańszych. Czynniki meteorologiczne nie działają w jakikolwiek sposób na widoczność telebimu, ani na metodę pokazywania poprzez niego poszczególnych obrazów. Niektóre są tak jasne, iż można się im przypatrywać z odległości co najmniej 40 metrów. Również światło absolutnie nie stanowi większego kłopotu – reklamy są świetnie widoczne. Dzięki użyciu ochrony IP 65 ekrany LED prawidłowo pracują w trakcie zawiei, gradu lub ulewy. Aktualnie są używane jako priorytetowy środek do przedstawiania różnych informacji, np. materiałów promocyjnych kursów walut albo rezultatów sportowych. Jako nowoczesne narzędzie marketingowe wyświetlacze diodowe stały się dosłownie wskazane.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Reklama jest dźwignią handlu – to rzecz oczywista. Aby zintensyfikować sprzedaż, przykładowo poszerzyć grono wiernych Odbiorców i zwabić kolejnych, musimy zdecydowanie wybrać sposób reklamy. Firmy, które mogą wydać większą ilość pieniędzy, będą umieszczały spoty marketingowe na dużych telebimach lub faworyzować swoje towary w telewizji. W jaki sposób rzeczywiście kształtuje się sytuacja z telebimami? Czy wynajem ekranów jest doprawdy taki dogodny? Jak ma się rzecz z ekranami LED z perspektywy technicznej? Co uczynić, by po długim czasie (np. po wielu latach) prezentował się jak nowy? Wcale nie da się w kilku słowach odpowiedzieć na wszelakie pytania, bowiem pewne kwestie wiedzą przede wszystkim osoby bardzo dobrze rozumiejące branżę.

Rozważając nabycie bądź wynajem telebimów, powinniśmy zerknąć na kilka kluczowych rzeczy, jakie mają wielki wpływ na jego pracę po długim czasie. Wcale nie chodzi jedynie o opłatę oraz jakość, na jakie w pierwszej chwili zwracają uwagę odbiorcy.

Gatunek diod, z których został wytworzony telebim

Taki czynnik przesądza o żywotności ekranu LED, jego intensywności oraz… kosztowności. Wyświetlacze diodowe szczególnie tanie są przeważnie zrobione z chińskich diod, które posiadają bardzo niską wyrazistość oraz są w stanie wywoływać sporo problemów w trakcie konserwacji. Poza tym nierzadko można zauważyć przebarwienia ekranu, jakie są po prostu różnicą temperatur, która występuje w diodach o bogatych odcieniach. O wiele bardziej dochodowy jest dzisiaj wynajem ekranów LED, które są wykonywane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie oszukujmy się jednak – najporządniejsze wyświetlacze diodowe są robione w Stanach oraz Japonii.

Sposób przyczepiania osobnych diod

Istotne jest też to, czy są instalowane manualnie czy mechanicznie. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, musimy liczyć się z tym, iż oddzielne diody są w stanie ulec awarii i będą gasnąć. W rezultacie na telebimie będą obserwowalne nieoświetlone punkty, natomiast renowacja także nie należy do najłatwiejszych. Diody umieszczane mechanicznie ogólnie rzecz ujmując nie stworzą nam takich problemów.

Czytelność telebimu

Bynajmniej nie może być zależna od czynników meteorologicznych, m in. ciepłoty powietrza czy słońca. Jasność w rozmiarze 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, by móc puszczać spoty w każdych warunkach, chociażby w czasie gwałtownych śniegów.

Oprogramowanie do telebimu

Musimy bezwzględnie zerknąć na oprogramowanie, przy użyciu którego będzie można umieszczać modyfikacje na ekranie LED, a konkretniej emitować kolejne informacje, łączyć je w konkretnej kolejności itd. Bardzo dobrze by było, jeśliby telebimem można było sterować na odległość (a mianowicie przez Internet). Jednym z najpopularniejszych programów jest naturalnie Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Mamy możliwość za jego pomocą komponować faktycznie rozbudowane zestawienia reklam, a taka możliwość zarówno dla firmy podnajmującej ekran LED, a także dla najemcy, jest nadzwyczaj ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całokształt zależy od tego, w jakiej dzielnicy będzie się znajdować, jakie będzie mieć gabaryty oraz marki. Jeżeli wynajmiemy chiński ekran LED, wtedy na pewno musimy mieć na względzie to, iż będzie wymagać sporej liczby modernizacji, zaś co za tym idzie – nakładów finansowych. Ekran LED ma ogromną przewagę nad kolejnymi wewnętrznymi przekaźnikami promocji, np. billboardami. Inna jest po prostu dostrzegalność obrazu. Konsumenci mocno zwracają uwagę na dynamiczne reklamy, które pochłaniają porównywalnie jak filmiki w kinie. Dla niektórych osób suma wynajęcia telebimu będzie z pewnością stawką zaporową, zaś na instalację trzeba posiadać określone zezwolenie (absolutnie nie można zamontować wspomnianego wielkiego obiektu w przypadkowym miejscu). Warto mieć na uwadze, iż ekrany LED w ogóle nie mogą być umieszczane równolegle do jezdni, bowiem oślepiają swoją jasnością kierowców – są w takiej sytuacji traktowane troszeczkę jak niebezpieczeństwo. Warto jednakże kupić czy wynająć świetnej jakości ekran LED, ponieważ Odbiorcy w opisanym przypadku dużo lepiej pamiętają materiały promocyjne. Natomiast firmy dużo lepiej płacą za projekcję treści, ponieważ wpływa to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaciekawiony zaprezentowaną formą promocji, wejdź w odnośnik znajdujący się w tym miejscu – Wynajem ekranów LED