Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

kancelaria adwokacka toruń kancelaria toruń kancelaria
Sprawy rozwodowe, karne, finansowe – kiedy jest potrzebna pomoc adwokata?
Kwiecień 4, 2017
toruńska kancelaria notarialna dobry notariusz pomoc notarialna
Z czym warto iść do notariusza?
Kwiecień 7, 2017
Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Szczupły brzuch jest marzeniem dużej liczby osób – zarówno pań, jak również panów. Wspaniale by było, gdyby był ładnie umięśniony i odrobinę atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka partia ciała, na której zależy nam najbardziej w trakcie aktywności fizycznej i przy wybieraniu przeróżnych diet. Te osoby, które niemało trenują, potrafią chwalić się kolegom i koleżankom jędrnym, gładkim brzuszkiem i triumfalnie maszerują po plaży lub relaksują się na hamakach nad jeziorem. Nie ma się czemu dziwić, bowiem brzuch jest tą sferą ciała, która pociąga płeć przeciwną. Możemy także dostrzec takie osoby, jakim mówiąc w skrócie nie zależy na wyraźnym negliżu i wcale nie pokazują tak ochoczo wyrzeźbionego brzuszka. Nad kondycją powinniśmy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeśli chcemy leniuchować całymi popołudniami na fotelu zamiast wędrować na aqua-aerobik lub ćwiczyć w klubie fitness, to nie ulega wątpliwości absolutnie nie zrealizujemy owego pragnienia. Zamiast skąpego bikini bądź spodenek, będziemy zobowiązani wciskać się w duże kostiumy, tankini ze spodenkami bądź bokserki oraz koszulkę. Każdy powiada: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, satysfakcjonujące efekty da prawidłowa dieta i ćwiczenia. Lecz czy na pewno? Czy jest to faktycznie takie naturalne, jak mówią ludzie z boku? Czy potrzebna jest tylko dieta zawierająca tylko warzywa i owoce, dużą ilość spacerów i co ważne – brzuszków, ażeby móc chwalić się wszem i wobec umięśnionym brzuchem? Otóż nie całkiem. Odchudzanie w ogóle nie bazuje tylko na owych oklepanych rzeczach, lecz również na genetyce, zatem tendencjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Absolutnie nie możemy pozbyć się tkanki lipidowej jedynie w pewnym obszarze, niezastąpiony jest kompletny trening całego ciała. Tłuszcz odkładany przez nasz organizm spala się równomiernie, innymi słowy – w dowolnej części ciała proporcjonalnie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie występuje wszechstronnie, odnosi się do całego ciała, zaś materiały promocyjne, które mówią inaczej, zwyczajnie naciągają. Fundamentalną funkcję odgrywa tu genetyka, ponieważ wybrane osoby posiadają mocniejsze skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej wyłącznie przez to, że ich przodkowie oraz różne inne osoby z rodziny, też miały z tym spory dylemat. W trakcie ćwiczenia wyłącznie pojedynczych brzuszków z całą pewnością wcale nie wyeliminujemy szpecących fałdek, bo w tym momencie będziemy zużywać umiarkowaną ilość energii. Brzuszki pokrzepiają mięśnie w niepokojącej nas partii i po czasie niekiedy może się okazać, że mamy tam o wiele więcej centymetrów aniżeli przewidywaliśmy. Bicepsy nabierają siły (wytworzy się nam stałe podparcie), natomiast tłuszcz przetrwa.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Prócz ustabilizowanej diety i treningu globalnego (zatem ćwiczeń dotyczących wszystkich części ciała, a nie tylko wskazanej części), możemy skorzystać z specjalnego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. W ogóle nie chodzi tu jednakże o to, aby codziennie chodzić na masaże jakimiś wymyślnymi urządzeniami…i podarować sobie owe kwestie wymienione wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – zdrowa dieta, siłownia i terapie kosmetyczne, jakie ujędrnią naskórek, ograniczą cellulit, skorygują fałdki w partiach, na które dieta oraz aktywność fizyczna w ogóle nie mogą nic zaradzić.

W ostatnim czasie takim interesującym sposobem na płaski brzuch jest między innymi liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą można efektywnie wyeliminować tkankę lipidową z ważnych miejsc, m in. po wewnętrznej części ud. Chodzi tu krótko mówiąc nie tylko o nadzwyczajne wyszczuplenie po pojedynczym zabiegu, lecz pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Osobna głowica wciąga w podobnych odstępach fałdki skóry, natomiast fale dźwiękowe usuwają komórki lipidowe. Są one w krótkim czasie eliminowane z organizmu poprzez limfę, zaś w dalszej kolejności – przez wątrobę. Mamy szansę także skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej elastyczność, modeluje figurę, redukuje cellulit oraz redukuje miejscowe otłuszczenia. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus ma wpływ bynajmniej nie tylko na zbędny tłuszczyk, lecz również na mięśnie. A dokładnie: intensyfikuje komórki skóry właściwej, tkankę pod powierzchnią skóry oraz bicepsy, aby szybciutko oraz skutecznie wyszczuplić ciało. Oporny tłuszczyk ma formę upłynnioną, gdyż wpływają na niego promienie radiowe. A ta okoliczność przyczynia się do tego, iż nasza skóra oraz muskuły są silnie rozgrzane. Tym urządzeniem wolno też łagodzić głębokość zmarszczek wokoło oczu oraz ust, a także wymodelować owal twarzy. Bardzo dużo osób stawia ponadto na innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem endermologii, np. na lipomasaż. To chyba najpopularniejsza opcja, bo trzeba założyć profesjonalny kostium, natomiast kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „ślizga się” po owym ubiorze.

Jeśli zainteresował Cię owy materiał, szukasz efektywnego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuchu, to kliknij w link obok – Odchudzanie – a może znajdziesz akurat to czego poszukujesz.