Wynajem autokarów wycieczkowych – jak zorganizować wycieczkę

Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – jak działa i co nam oferuje?
Styczeń 25, 2018
Strony WWW - Tworzenie stron i sklepow internetowych
Po czym poznać dobre strony internetowe
Styczeń 1, 2019
Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Wyjeżdzasz? Co warto przemyśleć przy wyborze przewoźnika?

Podstawowym problemem w organizowaniu wyjazdu jest wynajem autokaru. Jak wybrać właściwą firmę przewozową ? Aby nie zgubić się w gąszczu ofert, sprawdź na co zwrócić uwagę zanim wynajmiesz autokar.

ZAREZERWUJ BILET ON-LINE

Coraz więcej firm przewozowych ma opcję rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Bez wychodzenia z domu możesz zaplanować podróż przejazd sobie i innym. Żeby to zrobić musisz mieć tylko laptopa lub smartfona oraz dostępu do internetu. Kiedy dokonasz rezerwacji on-line najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli bilet elektroniczny, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie musisz go drukować.

Dużym atutem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość uzyskania rabatu. Wiele firm oferujących wynajem autokarów organizuje promocje dla klientów, którzy kupują bilety przez internet. Jeżeli zatem planujesz wyjazd, koniecznie sprawdź, czy wybrana przez ciebie firma przewozowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ AUTOKARY WYBRANEJ FIRMY

Przy planowaniu dalekiej podróży, istotnym aspektem będzie wyposażenie autobusu, w którym przyjdzie nam spędzić długie godziny. spróbuj upewnić się, czy wybrany przez nas przewoźnik zapewni nam wygodną podróż. Wiele firm wynajmujących autokary udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wnętrz swoich busów i autokarów- zapoznaj się z nimi! Upewnij się, czy siedzenia są regulowane, czy będziesz miał gdzie wyprostować nogi. Może to być ważne szczególnie w razie kilkudziesięciogodzinnej drogi- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu droga minie ci o wiele szybciej Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

Kolejnym bardzo istotnym aspektem wyposażenia każdego wynajmowanego busa jest klimatyzacja. Postaraj się więc sprawdzić, autokary są w nią wyposażone. Długa podróż nieklimatyzowanym pojeździe lub marznięcie bez ogrzewania to również istotny czynnik długiej podróży.

Dużym plusem autokaru wycieczkowego jest wbudowana toaleta. Jest to element niezbędny szczególnie kiedy wynajmujesz autokar na wycieczkę szkolną. Dzięki autokarom z toaletą na pokładzie, zapewnisz uczniom nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeśli należysz do osób, które ciężko znoszą dalekie podróże sprawdź, czy wybrany przez ciebie bus jest zaopatrzony w telewizor, gniazdka, oraz czy ma dostęp do Wi-Fi. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także popracować, zrelaksować się oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, CZY TO BĘDZIE BEZPIECZNA PODRÓŻ

Podróże, zwłaszcza te długie, bywają stresujące. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranego przez ciebie przewoźnika, wynajętego przez ciebie przewoźnika zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Kierowca może też skorzystać przerwy w kilku „ratach”. Jeżeli podczas podróży zauważysz, że kierowca zbyt długo prowadzi pojazd i nie ma zmiennika, to znak, by nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Najlepiej zrobisz jednak upewniając się na długo przed podróżą, że firma, którą chcesz wynająć dba o bezpieczeństwo swoich pasażerów. Nawet jeśli jest duża różnica w cenie, a nie mamy gwarancji, że wybrany przez nasz przewoźnik kierowcy danej firmy są wykwalifikowani i bezpiecznie dowiozą nas na miejsce, lepiej zainwestować w bilet droższy i nie obawiać się czy, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że twoje życie i zdrowie jest bezcenne.

SPRAWDŹ, CO SĄDZĄ INNI

W poszukiwaniach firmy wynajmującej autokary warto poczytać opinie o konkretnej firmie Dzięki temu upewnisz się, że dobrze wybrałeś. Pamiętaj, że warto korzystać z opinii innych użytkowników, żeby nie doznać zawodu i nie przepłacić.

Planowanie podróży i długa droga wiąże się dla wielu z nas z niemałym stresem. Kiedy źle wybieramy przewoźnika i jesteśmy zmuszeni przetrwać wiele godzin w ciągłym dyskomforcie, jazda staje się męką. Powyższe porady mogą wydać się oczywiste, szczególnie dla tych osób, które podróżują dosyć często. jednak czasami każdy z nas zapomina o najbardziej podstawowych sprawach. Wygoda w podróży jest najważniejsza, dlatego należy dobrze przemyśleć wybór przewoźnika.

Więcej na Hermes Wynajem autokarów Toruń